CITAT (zaaritha @ 26-06-2010, 21:17)

OM ni köpte "gubbar"--vad fick ni betala?
Vi betalade 50 kr--och det tycker jag är hemskt!
Men--vi ville ändå ha jordgubbar--det är ju så gott!
Har du inte tillräckligt med plats för att odla själv ? Det kan ju bli mycket goare.