Medlem
Antal inlägg: 210
Medlem sedan: 24-05-2005
Medlem nr: 5 864
Vart så sugen på att ha en sådan där stjärna som de visade i något trädgårsprogram här i våras. Tyckte att min son på 1 1/2 år kunde få plocka smultron och jordgubbar från den här istället för att traska omkring och mosa jordgubbarna i landet. Min sambo gick ut en kväll och hips vips så hade han spikat ihop en till Mej.
Nu ska den målas och flyttas till stugan där vi tillbringar sommaren, fyllas och sås i. Fick mej även 4 pallkragar som han spikade ihop samma kväll. Det ska bli kul att få allt på plats och så i dom.
Medlem
Antal inlägg: 2 643
Medlem sedan: 14-01-2003
Medlem nr: 579
Just den där stjärnan tyckte jag också var snygg när jag såg den på TV. Har funderingar att göra en ganska liten för att ha div. kryddor i. Det är ju så lätt att komma åt från alla håll.
--------------------
Bättre sänt än aldrig! Min "nya" kärlek och sambo: Lucas. Och nu har Lucas fått lillebror: Elton!
Lucas Och här är mattes älskling knappt 6 månader.