Kurt, som bloggvärd för Trädgårdsblogg.se kan vi garantera att denna bloggsidan kommer ligga uppe åtminstone de kommande 10 åren, då detta redan är betalt och klart. Dessutom kan jag garantera att vi inte samlar samma personliga information och surfvanor som Google är ökända för att göra vid allt användande av deras tjänster.
Sarah, angående bloggmallar så är det inte riktigt så lätt som att ta en mall och kopiera den då alla bloggar innehåller så kallade TAGS för att få in dina inlägg, kommentarer och liknande.
Vill du ha hjälp med din mall kan du kanske fråga Lotza om inte hennes dotter Johanna har lust att hjälpa dig med en mall speciellt för dig. Hon är väldigt duktiga på att göra mallar till just vårt program.
Vi kan också hjälpa dig men då får du vara lite mer specifik i hur du vill att din blogg ska se ut, förse oss med bilder och liknande.
// Andreas
--------------------
|