CITAT (vickeva @ 13-10-2004, 13:18)
Jag tycker nog också att det är dyrt, så mycket godis äter inte jag i alla fall, Hannele.
Om man betalar ett helt år, blir det
41 kr i månaden. Dyrt??
Äter du inte
en enda kanelbulle på en månad?
Inte en enda liten chokladkaka? På en hel månad?
Då förstår jag inte, hur du ha kunnat gå upp...