Medlem
Antal inlägg: 10 802
Medlem sedan: 03-06-2008
Medlem nr: 16 563
Men jag ser nu vilka som har tagit över här ! men ni lyckades inte trycka ner mig på Odliaterna Facebook !där tar folk mig som jag är !"en trevlig människa som bara vill väl och som gillar att odla och som gärna delar med mig av allat !!
Medlem
Antal inlägg: 5 380
Medlem sedan: 03-08-2003
Medlem nr: 2 004
Det är ju väldigt märkligt att ingen annan på Odlaiter på Facebook verkar ha samma version som du av vad som hände där!!!! Om du nu måste hålla på att älta så håll dig åtminstone till sanningen! Det var du som drog i gång prat om troll och blev ombedd att inte ta med skit från Odla till Facebook!!!! Och vad blir bättre av att du ältar och tjatar och drar upp gammalt groll hela tiden??? Det är precis som om du måste ha uppmärksamhet och enda sättet du kan komma på att dra upp gammalt och att dessutom förvrida sanningen! Det är faktiskt i långa loppet bara du själv som förlorar på det. Ett råd i all välmening: Fundera lite över hur du själv uppträder! Och sluta skrika om mobbning så fort någon inte har samma åsikt som dej!
--------------------
Glanshammar Närke Zon 3
Av var och en efter förmåga, åt var och en efter behov Vår vision är självklar och enkel, och samtidigt helt omvälvande. Den är allas lika värde och allas frihet. Vi kan inte drömma om, inte arbeta för, något mindre. Därför är vi socialister och feminister.