Certifierad Trygg e-handel

Sökresultat för

Produkter

    Kategorier

      Visa alla resultat

      Sökresultat för

      Produkter

        Kategorier

          Visa alla resultat
           

          Välkommen som gäst ( Logga in | Registrera )


          > bjuda ÖVER kompisar!?, på något modernare än sten, sax å påse.
          Viola o. Alba
          Inlägg 12-10-2006, 22:16
          Länk hit: #1


          Medlem
          Antal inlägg: 25
          Medlem sedan:
          03-10-2006
          Medlem nr: 8 682



          det gäller ingen trevlig lördagsfika utan det gäller husköp!

          vi har hittat "ett unikt radhus med karaktär samt med attraktivt läge" tongue.gif tongue.gif tongue.gif och det är precis en sån gul typ av skokartong av tegel med liten tomtplätt som vi vill ha. problemet är bara att samtidigt fann våra vänner också detta unika radhus med karaktär och attraktiva läge.

          då denna gula unikitet är lite väl liten för att rymma samtliga, undrar jag - HUR SKALL VI GÖRA? ..sten sax å påse? armrytning eller vad annars???

          ps. säg inte "störst går först" för de är jättelånga jämfört med undertecknad sad.gif
           
          Citera
           
          Nytt inlägg
          Svar
          Viola o. Alba
          Inlägg 12-10-2006, 23:25
          Länk hit: #2


          Medlem
          Antal inlägg: 25
          Medlem sedan:
          03-10-2006
          Medlem nr: 8 682



          det fina är att just nu behöver jag inte det - ammar! biggrin.gif och har varit magsjuk wacko.gif så nu försöker jag få tillbaks lite aptit med hjälp av chips, lays supreme är delikata, och mackor som är det näst bästa jag vet... men om ett par månader är det väl dags att snöra på sig löparpjucken och försöka få till en sån där kondition. huga, men nu tar jag det fjärde lagret av rent hälsoskäl biggrin.gif jag tackar dock för omtanken, får kanske anledning att återkomma till dig när jag har svårt att få till rosetten på mina inte allt för slitna räfflade sulor. då kan du påminna mig om den där nattmackan och vad den gjorde med mitt midjemått.
           
          Citera



          Skriv svarNytt inlägg
          1 användare läser den här tråden just nu (1 gäster och 0 anonyma medlemmar)
          0 medlem(mar):



           

          Enkel version Datum och tid: 27-07-2025, 23:40
                 
                    
          Startsida    Frågor & svar    Bloggar    Kalender    Köp & sälj    Forum    Kontakt & Info    Länkar    Vykort
           
          Inne   Ute   Balkong och uterum   Växthus   Växtlexikon