CITAT (Berith @ 03-11-2006, 09:09)
CITAT (Evgeni @ 03-11-2006, 07:01)
Personligen, tycker jag nog att det är bland det löjligaste du kan göra. Kan du inte stå upp för den du är, vem kan du då stå upp för

Precis. Och jag blir väldigt misstänksam mot medlemmar som (nästan enbart) förekommer i knepiga trådar med ännu knepigare ämnen. För att inte tala om hur genomskinligt det är när nya nick pratar om sånt som dom inte borde kunna känna till om gamla medlemmar eller diskussioner. (Var det väl också malin som tyckte längre upp....?)
Det kan jag nog hålla med om...... vilket är synd
För samtidigt kan det innebära att en "riktig" ny medlem blir snorkigt eller illa bemött vilket också har skett.
Men själv gör jag nästan alltid så att den typen av medlemmar som så att säga känner till allt trots att det är deras första inlägg, dom ignorerar jag tills jag vet bättre.