Medlem
Antal inlägg: 4 829
Medlem sedan: 17-04-2006
Medlem nr: 7 440
varför har så många bytt namn eller skaffat nya alias namn varför askar gjorde det,det vet jag då hade vi lite kul men alla andra som skriver som helt plötsligt är "nya" medlemmar.....är detta ett nytt fenomen eller??? jag hajjar ingenting
--------------------
mvh / malin zon 2 - 3
yg400.gif
"För att visa, att man inte alls blev rädd när man hoppade till, kan man hoppa upp och ner ett par tre gånger liksom för att motionera sig. Källa: Nalle Puh - A.A. Milne"
Medlem
Antal inlägg: 8 260
Medlem sedan: 23-07-2005
Medlem nr: 6 231
Hur ska ni kunna skilja på t ex mig och min älskling (vi har olika nick men samma IP om Göran skulle välja att kolla) och alla andra som har familjemedlemmar på Odla så att de som som är oskyldiga inte straffas?
--------------------
"Start by doing the necessary, then the possible and suddenly you are doing the impossible." - St. Francis of Assisi