Medlem
Antal inlägg: 590
Medlem sedan: 11-12-2006
Medlem nr: 8 879
Nu har vattkopporna brytit ut och jag har oändligt många koppor utspridda över hela kroppen, och de blir allt mer. nue jag mycket rädd att de oxå kommer i ögat, kan de`?
Medlem
Antal inlägg: 590
Medlem sedan: 11-12-2006
Medlem nr: 8 879
CITAT (Leia @ 14-02-2007, 14:10)
Vattkoppor som vuxen är ingen hit. Har hört att det är värre ju äldre man blir när man får det, men jag vet inte om det stämmer. De kan ju sätta sig i princip överallt, utom som reserv säger i ögat. Men både i kanten och på insidan av ögonlocken Sonen har forfarande märken efter sina koppor som han inte ens hade kliat sönder. Varav ett märke sitter ljust i nedre kanten av ögat.
men hallå!! de kan inet vara sant de du säger jag gråter nu, jaa med tårar!!! jag som har så MÅNGAAAAAAAA I ASNIKTET!!! KOMMER DET BLI ÄRR EFTER VARTENDA BLÅSA? jag som hade en underbar ansikte