Medlem
Antal inlägg: 5 656
Medlem sedan: 28-02-2003
Medlem nr: 834
Jag har märkt att det är väldig många som sitter fram för datorn tidig på morgonen.Hur tidigt?När jag är ledig kan det händer som idag att jag sätta på datorn så här tidigt,aldrig när jag jobbar.Hur skall vi håller oss ifrån datorn under julhelgen?Jag tar mig säkert en titt på forumet,är det fler som inte kan vara helt utan forumet? Det kännst som att vi hälsa på varandra,kul. Nu skall jag göra lite nytta först och främst klär på mig.
Medlem
Antal inlägg: 3 070
Medlem sedan: 01-11-2002
Medlem nr: 21
När jag är på jobbet tar jag en kopp kaffe och kollar forumet innan jag börjar jobba. Det brukar bli mellan 06.00 och 07.00 beroende på när jag är på plats.
På helger och när jag är ledig brukar jag läsa tidningen, käka och sen tar jag med mig en kopp kaffe till datorn och kollar om det hänt nåt! Kan inte vara utan forumet! Tidpunkten beror lite på när jag vaknar men det brukar bli runt 08.00.