Medlem
Antal inlägg: 2 487
Medlem sedan: 06-02-2004
Medlem nr: 2 776
hej. är det bara jag som tycker att det är för lite snack om växter i äntligen hemma? vi på forumet borde skriva till dem och be om mer växterinslag i programmet. det var bättre med bo rappne.
--------------------
Mvh Claes Björn Rosenström-fantast __________________________________________________________ Philips Super 80 MASTER TL-D 840 - Bästa lysröret för växter - uträknat och med egna erfarenheter Photosyntes Photon Flux Density: 72 µmol m^-2 x s^-1 / 58W
Medlem
Antal inlägg: 200
Medlem sedan: 08-09-2003
Medlem nr: 2 283
Jag är också besviken på Äntligen hemma! Jag är både inrednings- och trädgårdsintresserad och har haft programmet som favorit, men jag tycker inte alls om det nu! Hoppigt, ingenting visas ordentligt längre (förutom Timell och hans inslag). De skulle visa hur man beskär ett träd (högaktuellt hemma hos mig!) men jag lärde mig ingenting alls, man fick ju inte ens se några bra bilder på trädet och hur det såg ut före och efter.... nej, tyvärr är jag jätte besviken!!
Håller med renate om att Ebba (hunden) vär det enda jag gillade...!