CITAT (LadyG @ 06-05-2008, 21:04)

Nå, nu brukar ju sällan aktiva anse att just deras kult/sekt är just en kult eller sekt så det känns lite meningslöst att försöka.
Jag finner det fortfarande oerhört lustigt att så förhållandevis många nya medlemmar registrerat sig enbart för att skriva på Odla om FG. Men det hör inte till saken egentligen. Fast det blev en faslig fart på forumet strax efter att den här tråden skapades måste jag säga

Tycker varken det är lustigt eller konstigt. Henriks eminenta existens här är enbart för att jag tipsade honom om diskussionerna här och han sedan fastnade i en egen när han reggat sig.
Jag tycker du och många andra är lite väl paranoida när det gäller medlemar som reggar sig och när och vad de diskuterar. Oerhört löjeväckande. Det är väl inte ert privata forum, eller?