Sista bilderna med bebis.
Bebis-P6150009.jpg Bebis på väg till sitt nya hem i Vadstena, h*n sitter så snällt i buren och när matte(jag) pratade med h*n tittade h*n nyfiket på mig.
Bebis-&-Pippi-P6150014.jpg Bebis(nederst) med sin nya familj Pippin(överst), sitter och titta på varandra. Mötet gick jättebra och de bara tittade på varandra. Matte hade seperations ångest hela tiden och fortfarande lite, fast nu när matte träffat h*ns nya familj känns det bättre för de verkar var riktiga djurvänner.
Och jag har sagt till Bebis att ringa om han intre trivs så kommer jag åkandes och hämtar h*n

Och vill de inte ha kvar h*n vill jag också ha tillbaka h*n, men jag hoppas alla trivs med varandra. Och att jag får veta hur det går med h*n iframtiden, vilket kön det är osv.
6 timmar i bilen blev det, 3 timmar upp och 3 timmar ner, men det var det värt (fast jag hade ju helst behållt h*n

). Men jag fick se Vadstena och det var ett vackert ställe, där skulle jag definitivt kunna tänka mig att bo.