Medlem
Antal inlägg: 5 380
Medlem sedan: 03-08-2003
Medlem nr: 2 004
Det har skett ett under här !!!! För första gången har jag varit med om att ingen strumpa fattas när jag plockat ur tvättmaskinerna och tumlarna !! Är det inte fantastiskt ?
--------------------
Glanshammar Närke Zon 3
Av var och en efter förmåga, åt var och en efter behov Vår vision är självklar och enkel, och samtidigt helt omvälvande. Den är allas lika värde och allas frihet. Vi kan inte drömma om, inte arbeta för, något mindre. Därför är vi socialister och feminister.
Medlem
Antal inlägg: 523
Medlem sedan: 21-12-2008
Medlem nr: 20 189
CITAT (embees @ 27-02-2009, 11:08)
Jag måste vara konstig för hos mig försvinner det aldrig vare sig en eller flera strumpor. Samma antal ut som in....
Rätt roliga kommentarer!! Jag kände inte igen mig alls i dessa påståenden om att det brukar försvinna strumpor.. Däremot har det hänt att påslakanet svalt allt det andra i maskinen.