CITAT (Reserv @ 18-10-2006, 17:21)
Vill gnälla över min dj**la dator....nu har den funkat bra med lånta grejer hela dan, och så snäpper den av bara. Förmodligen så är det moderkortet har väl konstaterats.
När man sen ska leta gnälltråden så går det inte ens att söka efter den....det går juh tydligen inta att söka på nåt alls längre......så då fick man leta på allt trådskaparen skrivit i
JISSES!!! det va´dryga 100 sidor det.
Men visst tjatas det om att man ska återvinna gamla trådar???

nu har jag gjort det så gnäll på medans tråden inte ligger på sidan 100

När vårat moderkort la av så började det bokstavligen ryka om datorn...det har inte gjort det om din än då?

Har du fått några skumma meddelanden om att du kan ha råkat ut för programvaruförfalskning av en Windows-komponent? I så fall lider våra datorer av samma sjukdom. Det har börjat här nu också.
Ska passa på att gnälla över hur
tjock jag är också och ändå kan jag inte låta bli att stoppa upp mig ännu mer uppifrån...jag kan knappt gå längre. (Ja ja..man ska inte gnälla över sån tjockhet när det är en så trevlig anledning till det, men jag kan inte låta bli ändå!)