Motti
Hoppas alla har fått en bra Alla Hjärtans dag wub.gif fast vi borde ha det varje dag .

Mvh Motti
Meriona
Jag tillhör dem som inte firar alla hjärtans dag, men jag hoppas att du och alla andra hade en bra dag ändå! wub.gif
Anma
Bättre sent än aldrig! wub.gif
Jag firar inte heller.
Min alla hjärtans dag gick ändå bättre än väntat, med tanke på vad vi gjorde igår. Tackar som frågar!
Kram till dig motti!

Kram till dig också, meriona! biggrin.gif
Motti
144 stycken har läst den här tråden och två svar fick jag kompiskram.gif och dom svaren var fina smile.gif

Finns ju dom som är ensamma och som ingen hör av sig till så därför skickade jag en Alla Hjärtans hälsning till alla ! kanske gladde någon !
Biggan_
Jag har inte varit inne på forumet så mycket på sista tiden, så den här tråden har jag inte sett bara!

Hoppas du hade en fin ♥-nsdag också Motti!...och jag håller med dej, alla dagar borde vara ♥-nsdagar!

smiley_small_hug.gif
Elisabeth-Västkustkolonisten
Men Motti en hälsning dagen efter.....

Vi firar inte den dagen, ha<r något emot sådana jippon. För mig är 14. Februari Valentinsdag. Då har Valentin Namnsdag, har man ingen Valentin finns väl unget att fira.

Min sambo köpte tulpaner till mig igår ich lite annat.

Men jag köpte något till distriktssköterskan eftersom jag hade tid där den 14. Var ofta sista tiden hos henne och behövde hennes hjälp, så hon fick nån liten grej av mig. Och hon blev glad.

Elisabeth
Detta är en "enklare" version av forumet. För att se forumet med formatering och bilder kan du klicka här.
       
Copyright © 2011 Odla.nu. All rights reserved.
          
Startsida    Frågor & svar    Bloggar    Kalender    Köp & sälj    Forum    Kontakt & Info    Länkar    Vykort
 
Inne   Ute   Balkong och uterum   Växthus   Växtlexikon