Full version: Vi letar testpanel!
Forumvärd
Hej forumvänner!

Med början i januari nästa år tänker vi i redaktionen oss att vi ska köra igång med produkttester av saker som har trädgårdsanknytning – det kan vara allt från krattor till frökit för barn. Vi vill gärna ha er hjälp med detta, och därför undrar vi nu om ni är intresserade av att vara med i en testpanel?

Hur många som vill vara med i testpanelen avgör upplägget till viss del. Är det ett mindre antal kan det tänkas att det blir en fast panel som testar alla produkter efterhand, är det ett lite större antal som vill delta kan det bli olika personer som ingår i testpanelen varje gång. Katarina och jag ser såklart gärna att så många som möjligt vill vara med, men oavsett antal blir vi glada om ni vill delta!

Tanken är att den aktuella produkten skickas hem till er och testas med några givna frågeställningar som utgångspunkter, t ex presentation, om innehållet motsvarar beskrivningen, hållbarhet osv. Frågeställningarna ändras givetvis litegrann beroende på produkten som testas, och det totala antalet frågeställningar kommer att röra sig om max 10 st.

Om det här låter intressant, skicka ett PM med en första intresseanmälan till mig eller Katarina, så återkommer vi med vidare uppgifter när vi har fått lite överblick kring hur stort intresset att delta är.

Jag och Katarina önskar er alla en fortsatt trevlig dag!

Väl mött i forumet!

Heléne, forumvärd
Katarina, redaktionschef
Forumvärd
Hej!

Det har redan kommit ganska många intresseanmälningar gällande att delta vår testpanel, och det är såklart jätteroligt att så många av er är intresserade!

Det finns självklart plats för fler så är du sugen på att delta, skicka ett PM till mig för en första intresseanmälan.

Det kommer inte att bli tvång att delta i alla test, och det kommer även att styras litegrann vem som deltar i vilket test - det är kanske inte så kul att delta i ett test av t ex krattor om man råkar bo i hyreshus utan tillgång till någon täppa flirting.gif

Väl mött i forumet!

Heléne, forumvärd

Detta är en "enklare" version av forumet. För att se forumet med formatering och bilder kan du klicka här.
       
Copyright © 2011 Odla.nu. All rights reserved.
          
Startsida    Frågor & svar    Bloggar    Kalender    Köp & sälj    Forum    Kontakt & Info    Länkar    Vykort
 
Inne   Ute   Balkong och uterum   Växthus   Växtlexikon