Full version: HJÄLP!
Nostalgia
Hej!
Vet inte vad som hänt confused.gif när jag klickar in mig på en tråd så kommer bara första inlägget upp som en vanlig ruta men resten av inläggen är skrivna som små meningar på rad tätt under varandra, vet inte riktigt hur jag ska förklara det bättre men hoppas att någon förstår hur jag menar och vet hur jag ska göra för att få bort detta och få tillbaka "rutorna" igen.

Tacksam för hjälp smile.gif
Anki V
Klicka på alternativ till höger på den gröna listen och välj visningsläge - standard.

/Anki
Nostalgia
thanks.gif Anki för ditt snabba svar, nu ser allt ut som vanligt igen smile.gif

Ha det gott! rose.gif
Irene_L
Jag har märkt att när man googlar på något och då kommer till Odla så är det oftast trådat. När man sen går in på Odla som vanligt är det trådade kvar så man får ändra till standard för att få det som vanligt.
Alba
CITAT (Irene_L @ 15-12-2008, 17:48) *
Jag har märkt att när man googlar på något och då kommer till Odla så är det oftast trådat. När man sen går in på Odla som vanligt är det trådade kvar så man får ändra till standard för att få det som vanligt.



Aha....så bra att du löste mitt "problem".
Jag har undrat varför mina inställningar ändras ibland utan att jag själv ändrat under Alternativ.
Detta är en "enklare" version av forumet. För att se forumet med formatering och bilder kan du klicka här.
       
Copyright © 2011 Odla.nu. All rights reserved.
          
Startsida    Frågor & svar    Bloggar    Kalender    Köp & sälj    Forum    Kontakt & Info    Länkar    Vykort
 
Inne   Ute   Balkong och uterum   Växthus   Växtlexikon