Hej allihopa va kul att ni berättar! Jag vill ha ett kök som "står sej" är väldigt nöjd med vad jag har nu men vet inte vad det är för fabrikat men luckorna är gråa man ser träådringen.
Chamomille spotlightsen sitter de i själva skåpen ?jag har sett i undersidan på överskåp men det är inte så du menar va?
Du skogstroll du har iallafall ditt drömhus nu eller hur?Och så muggigt är det väl inte du verkar ju vara ganska pysslig
Vi har ju inte fått tillträde än och det är ju bra om man vet vad man
vill men sen är det ju plånboken som styr! som jag har tänkt skåp ända upp till taket med krönlister lister nere vid golven gammeldags som är lika långt ut som skåpen målat vitt eller ljust gult ev grått det är iallafall klart att det ska vara pärlspont på väggarna! Fortsätt gärna å skriv jag drar igång en ny tråd också om badrum!
edit:la till lite text
Redigerat av Klint: 30-10-2010, 00:28