CITAT (batski @ 20-11-2010, 12:32)

Jo men människor är faktiskt rätt konstiga djur
På tal om djur så har jag två mjukis-djur i mitt rum; en fladdermus (blev riktigt glad när jag hittade den) och en råtta. Ok då det kanske inte var så konstigt ändå... Verkliga fladdermöss och råttor är iaf bland mina favorit-djur.
Hahahaha
Själv är jag livrädd för jordbävningar (har upplevt två), men vulkaner är lite spännande ändå

jag har med en mjukis råtta, fast på nåt vis ligger den alltid under sängen. har också en björn, gris, kondom och en svart fluffig figur med ett stort hål där bak (tråden har gått upp). alla dessa ligger nog under sängen tror jag. är man konstigt om man har mjukis djur när man passerat 15?
lyllo dig jag vill gärna ha en jordbävning här och nu.
CITAT (Meriona @ 19-11-2010, 22:27)

Flaxss det där med naturkatastrof-kärleken ÄR konstigt! Allt annat är helt normalt, jag har lyckat umgås med dig en del och tycker bara att du är underbar.

Men jag skulle INTE vilja sitta med dig på kanten till en vulkan bara för att du skulle vara lycklig.

nehä vad är du får dålig vän som inte vill sitta med mig vid en vulkan

. mar... vill nog inte heller sitta med mig vid en vulkan får väl sitta där själv och glo om tillfället skulle komma.
låter en orkan bättre då ?