Certifierad Trygg e-handel

Sökresultat för

Produkter

    Kategorier

      Visa alla resultat

      Sökresultat för

      Produkter

        Kategorier

          Visa alla resultat
           

          Välkommen som gäst ( Logga in | Registrera )


          > Fuchsians bilder i forum, Håller på att göra i ordning ett fotoalbum
          fuchsian
          Inlägg 03-02-2011, 16:48
          Länk hit: #1


          Medlem
          Antal inlägg: 3 631
          Medlem sedan:
          31-05-2010
          Medlem nr: 30 760



          Hej Alla Odlalaiter,

          Först vill jag tacka er som hjälpt mig att komma så här långt med mina album .... tummenupp.gif Det har varit ett teamjobb som heter duga, men nu ska jag ta och stänga ner de albumen som varit öppna under några dagar.

          Jag måste göra om en del, skriva text till vissa bilder och sen lära mig att kunna plocka upp bild i ett inlägg osv. Det verkar vara så mycket mer som jag måste lära mig och efter att havererat min PC med något ..... confused.gif så dröjer det ett tag till innan jag tar upp detta igen.

          Jag är tacksam om ni har råd till mig, så skriv det i denna tråd. Alla råd är guld värt, hur ni gör det så använd denna tråd eller PM.

          Jag vet inte hur man kan "skydda" en del bilder, har sett att någon medlem skrivit sin nick över bilden i svag text. Vore intressant att lära mig det.
          Hur gör man att ni kan klicka och se mina bilder?
          Frågorna är många, men det kommer nog lösa sig med tiden.

          Har fått en jädrans förkylning på allt detta och orken tryter, men skam som ger sig.... tummenupp.gif

          Jag ville bara ge er denna info så att alla kan ta del av de efterfrågade bilder och som endast få har vetat om än så länge när jag har behövt be om hjälp.
          Vi syns! .... Fuchsian .....
           
          Citera
           
          Nytt inlägg
          Svar
          fuchsian
          Inlägg 03-02-2011, 18:59
          Länk hit: #2


          Medlem
          Antal inlägg: 3 631
          Medlem sedan:
          31-05-2010
          Medlem nr: 30 760



          xlxl67,

          Det har hjälp mig framåt i denna process, men nu får jag paussa och ta det lite i min halvdassiga takt. Tacksam mot alla som hjälpt mig och inte minst *Stintan*, som gett mig så tydliga anvisningar, samt du själv som deltagit i detta.
          Albas saitanvisningar har varit bra och alla de andra goa odlalaiter som sporrat mig med detta.... smiley_small_hug.gif

          Jag har plockat fram mer material och ska arbeta med det under mina pausser efter ork och tid. Vill ni ha förra vårets fågelbo i markisen, eller väntar vi på nya "hyresgäster" till våren.??? Det var ju där som allt började och jag är verkligen ledsen för att jag sårat fler av er, men det är aldrig för sent om man har ett öppet hjärta.
          Jag fattar vad som drev mig till detta, men efter ett tag kommer jag upp i benen igen, men jag ska finnas till då det behövs.

          Jag ska ladda in ett annat bildprogram under helgen, så att jag kan fortsätta med detta.

          Det är så kul att titta på andras hemsidor och bilder, det blir man glad av.....cypermedicin ..... flirting.gif

          Det blev ingen frösådd idag, men kanske i morgon. Min man hade köpt sand åt mig och det behövs också i fågelburen.

          Tjingeling! ... giggle.gif

          Fuchsian ....

          Redigerat av fuchsian: 03-02-2011, 19:01
           
          Citera



          Skriv svarNytt inlägg
          1 användare läser den här tråden just nu (1 gäster och 0 anonyma medlemmar)
          0 medlem(mar):



           

          Enkel version Datum och tid: 03-09-2025, 06:49
                 
                    
          Startsida    Frågor & svar    Bloggar    Kalender    Köp & sälj    Forum    Kontakt & Info    Länkar    Vykort
           
          Inne   Ute   Balkong och uterum   Växthus   Växtlexikon