Certifierad Trygg e-handel

Sökresultat för

Produkter

    Kategorier

      Visa alla resultat

      Sökresultat för

      Produkter

        Kategorier

          Visa alla resultat
           

          Välkommen som gäst ( Logga in | Registrera )


          > Tyck till om upplägg!
          Katarina Odla.nu
          Inlägg 28-11-2012, 14:18
          Länk hit: #1


          Gäster






          Hej på er!

          Nu har två forumprofiler presenterats och många med mig tycker det är jättetrevligt. Nästa är redan klar och presenteras nästa vecka.

          Jag har fått relevanta kommentarer kring hur jag presenterar forumprofilen här i forumet. För er som inte vet hur det går till så lägger jag en intervju med en medlem ur forumet som en artikel på Odla.nu. Jag berättar sen under Artikelnytt att en ny forumprofil har presenterats. Men som någon sa "Vadå ny?" Sedan när? Man vill inte missa men heller inte gå in på samma om och om igen.

          Var och hur tycker ni att de presenteras bäst? Ska det finnas en egen kategori i redaktionens hörna som heter Forumprofiler? Samtidigt vill vi ju hålla nere antalet kategorier. Jag kan numrera? Jag vill inte skriva ut namnet på profilen för det ska vara lite spännande ända tills artikeln öppnas, tycker jag. En annan fråga: vill ni att jag lägger ut info om nya forumprofiler här också, alltså inte bara i Redaktionens hörna?

          Kom gärna med tankar och idéer för hur ni tycker att man enklast och bäst hittar Forumprofilerna och håller ordning på när det kommer en ny.

          Bästa hälsningar
          Katarina
          rolleyes.gif
           
          Citera
           
          Nytt inlägg
          Svar
          Helen i Piteå Zo...
          Inlägg 29-11-2012, 11:01
          Länk hit: #2


          Medlem
          Antal inlägg: 4 431
          Medlem sedan:
          02-11-2002
          Medlem nr: 72



          Du har ännu inte fått in så många åsikter men här får du i alla fall en till yes.gif
          Absolut inga fler kategorier utan det kanske kan räcka att lägga in profilerna bara i 'Redaktörens hörna' eftersom man bara läser artikeln på ett ställe.
          Där samlas sen alla ev. kommentarer på en plats istället för spridda på två eller fler.


          --------------------
          Besök gärna min hemsida: helens-tradgard.se
          eller min Blogg: http://helenstrdgrd.blogspot.com
           
          Citera



          Skriv svarNytt inlägg
          1 användare läser den här tråden just nu (1 gäster och 0 anonyma medlemmar)
          0 medlem(mar):



           

          Enkel version Datum och tid: 22-07-2025, 23:14
                 
                    
          Startsida    Frågor & svar    Bloggar    Kalender    Köp & sälj    Forum    Kontakt & Info    Länkar    Vykort
           
          Inne   Ute   Balkong och uterum   Växthus   Växtlexikon