CITAT (Motti @ 11-01-2013, 20:42)

Jag är uppkopplad på Telia inte Firefox . Som jag sa så är det nog sökmotorn som kraschat på Firefox .Fick ett stort medelande från Firefox där de ber om ursäkt men Firefox har kraschat .
Låter konstigt för du måste ju ha en sökmotor för att kunna komma ut på nätet och du använder Firefox säger du. Du kanske har fått nåt skräp i datorn.
CITAT (Motti @ 11-01-2013, 20:59)

Pratade med sonen som sa att jag skulle starta om datorn och det gjorde jag ,nu verkar det funka igen !
Pratade med sonen som sa att jag skulle starta om datorn och det gjorde jag ,nu verkar det funka igen !Nä det strular än här kom upp en ruta igen om flikar osv .Kan det va så att det bara är på min dator ?
Är det verkligen en skylt som säger att något är fel? Kan du inte ta en skärmdump på skylten och lägga in här.