Bettsson:
Jag menade absolut inte att du skulle vara en bråkstake. Jag tyckte ditt försök var bra, men det slutade ju inte så bra som du vet efterson tråden har urartat.
Så jag rekommenderar även dig (såsom alla andra) att bara lägga ner bråken. Då vet vi vilka som vill gnabbas och så kan de fortsätta med det. Det är inget fel på det, vissa finner nöje i att gnabbas med varandra, men vissa gör det inte och mår dåligt av det. Så är man en av dem som vill att bråken ska sluta så sluta skriv om det från och med nu.
Den enda inläggsskrivaren man i slutänden kan påverka är sig själv.
Och detta blir härmed det sista inlägget jag skriver om denna sak, för annars motverkar jag mitt eget syfte. Jag ville bara inte att du skulle tro att jag på något sätt tycker att du förstör forumet för så är det inte alls!
Om nån vill ha svar av mig angående tjafsfrågor så kan ni skicka pm i stället.
--------------------
Murphys lag: Om något kan gå snett kommer det att gå snett, och vid sämsta möjliga tillfälle.
Murphys femte lag: Om någonting absolut inte kan gå snett, gör det det ändå.
|