Medlem
Antal inlägg: 9 297
Medlem sedan: 02-08-2005
Medlem nr: 6 292
Kan jag vara annat än lycklig nöjd glad och tacksam för att här får jag göra precis som jag vill och dessutom älska det jag håller på med
Som till ex. jag kunde damsuga idag efter att sonen had fixat min damsugare och alldeles snart skall jag diska,åter igen en JÄTTEDISK och efter det blir det turen till tvättstugan och jag har M A S S O R av tvätt eftersom jag har glömt tvättstuga tiden 2 gånger i rad (skyller på internett)
Och sen kommer det allra härligast:PYSSEL PYSSEL PYSSEL
Och däremellan rastning av de kära vovvarna mina och kanske hinna äta lite
Medlem
Antal inlägg: 3 435
Medlem sedan: 04-04-2005
Medlem nr: 5 307
Nja... Solen lyser inte...än, och innan jag satte mig här låg jag under en filt och försökte få upp värmen och kurera min (avtagande? )förkylning... Men snart ska jag ta apostlahästarna och hämta sonen i skolan...Ngt nyttigt gjort? Ja, jag har lagat en blixtlåshållare på en känga, och det var väl rätt då duktigt, eller?