Brukar också hålla mig utanför den här typen av trådar men bara en liten reflektion. Så här inledde du din nya vistelse här. Pinhead:
jaha då var man tillbaka i ny skepnad efter att varit bannad pga att jag inte gjort nå men fick ta smällen . s hej alla igen
Det låter otrevligt i skrift! Faktiskt! Om jag minns rätt så mådde din sambo väldigt dåligt, och då känns det väldigt obehagligt att du inleder med att skylla på henne.
Om man inte mår bra och inte orkar med att folk tycker något annat än man själv är det bättre att ligga lågt ett tag. Annars upplevs man lätt som provocerande och måste också kunna tåla en del avvikande åsikter. Utan att tappa kontrollen över vad man skriver.
Bara ett litet råd! Du mår inte bra av att vara här. Det märks på din reaktion. Ligg lågt och ta hand om dig själv och din sambo! Lycka till!
Och välkommen tillbaka av intresse - utan den gamla historien i bagaget - när det känns rätt för dig.
|