Näe, det är inte prisvärt för man kan köpa innehållet för oftast långt under halva priset och göra en personlig förpackning istället.
Själv brukar jag göra ost och kexkorgar och ge bort till jul, värdet om jag köpt korgen på affär mellan 4-500 kronor, medans den faktiska kostnaden är under 150 kronor

Den uppskattas av alla för alla vet va´såna brukar kosta, men man har lagt ut bara en liten del av den kostnaden och kan förära fler med korgar istället