ÅK INTE TILL PLANTSKOLAN!
Det gjorde jag. Dom hade dukat fram alla perenner. Den enda ynka fröpåsen jag skulle ha kostade 469 kr inklusive de perenner jag fick "på köpet". Suck och hjälp! 10 perenner, var ska jag göra av dom nu???
Men kul var det!
Gunnel Ö