Härmed avslöjar jag min okunnighet beträffande dahlior med att ställa frågan: Är 9,90:- för EN lök billigt?
Jag känner på mig att jag inte kommer att orka gräva upp lökar i höst - därför har jag hittills avhållit mig från dahlior och dylika frestelser.
Fast en del är ju fina... Men om EN lök=EN blomma verkar det ju vara en dyr förälskelse, eller?