CITAT (Ewa L @ 15-05-2007, 08:07)

Jag har bara bra erfarenheter egentligen av Hortogreen, men urusla av DHL. (Har även för tillfället en "diskussion" med dem, men återkommer i det ärendet. Vill inte stjäla tråden alltför mycket.)
Anser definitivt H-green vara ett seriöst företag med utmärkt personal, som tar sitt ansvar. Men; de kanske skulle fundera lite över sina transporter?
Till de som glömt min förra "strid"Jag har också beställt från Hortogreen (både perenner,träd och buskar) med jättebra kvalité. Har även ringt och pratat med dem för tips och råd, och de har alltid varit trevliga och jag har alltid fått ett positivt bemötande. Så jag tror inte du behöver vara orolig för att ta kontakt med dem. Hoppas det löser sig för dig.
// Ingela.