CITAT (Ralf @ 27-03-2008, 17:18)

Har precis prata med Telia som vidhåller att fakturan är helt riktig, men att det iofs kan se lite svårläst ut men så kan det vara.
När jag påpekade att jag kom fram till en annan summa än dom så sade dom att deras var rätt.
När jag påpekade att det är ett fast pris med heltal kronor i en period om hela månader så borde beloppet vara ett heltal och inga ören så sade dom att så kan det vara. Trots att dom haft ett dygn på sig visste dom egentligen inte ett endast dugg!
Men
När jag sade att det var dåligt och att hon i princip inte sagt något alls värde för mig och jag kommer gå vidare så erbjöd hon mig kompensation för denna dåliga faktura, med 20 kr per månad! OM jag gick med på 6 månaders fakturering! Jag blev väldigt tveksam nu och vet verkligen ej vad jag skall göra med deras generösa erbjudande!
Helt sanslöst dåligt bemötande!