CITAT (evelina @ 21-03-2004, 17:13)
Handlar 18 liter mjölk + 7 fil i veckan. Handlar jag det på ICA t.ex , istället som jag gör på Lidl
får jag betala nästan 2000 kr mer om året
Tänk vad mycket frön & växter jag kan handla för dom pengarna. 
:P
Jag bakar 6 limpor varje söndag...
Skulle jag köpa det brödet i stället, skulle jag betala 4500 kr mer om året.
Tänk vad mycket frön & växter jag kan handla för dom pengarna.